Asus Prime LC 360 ARGB Procesor Sada pro kapalinové chlazení 12 cm
Kód: CHLASUZEW0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Černá
Osvětlovací LED
Ano
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Barva podsvětlení
aRGB
Hmotnost a rozměry
Šířka vodního bloku
6,5 cm
Délka trubic
40 cm
Hloubka vodního bloku
6,5 cm
Výška vodního bloku
6,8 cm
Hloubka chladiče
12 cm
Šířka chladiče
39,7 cm
Výška chladiče
2,7 cm
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
120 x 120 x 25 mm
Výkon
Rychlost ventilátoru (min)
600 ot/min
Statický tlak ventilátoru
3,2 mmH2O
Podporované patice procesorů
LGA 1151 (Socket H4)
Rychlost ventilátoru (max)
2200 ot/min
Maximální proud vzduchu
75,7 ft³/min
Průměr větráku
12 cm
Model
Sada pro kapalinové chlazení
Pokoj
Procesor
Maximální hluk ventilátoru
34 dB
Hlučnost (vysoká rychlost)
34 dB
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek nesmí být likvidován s běžným odpadem; likvidujte jej v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 2.356 kg |
| EAN: | 4711387624524 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 467 mm |
| Délka balení: | 145 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
