ASUS PRIME AP303 TG White Bílá
Kód: OBUASUOBU0057
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Vzhled
Počet expanzních slotů
7
Vylepšená správa kabelů
Ano
Podporované formáty základní desky
Micro ATX
Počet 3,5" pozic
1
Maximální délka PSU
18 cm
Maximální délka grafické karty
36 cm
Boční okno
Ano
Panel(y) z tvrzeného skla
Ano
Počet 2.5" pozic
2
Tlačítko zap/vyp
Ano
Protiprachový filtr
Ano
Maximální výška CPU chladiče
16,5 cm
Model
PC
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Šířka
215 mm
Hloubka
485 mm
Výška
425 mm
Hmotnost
7,8 kg
Údaje o balení
Výška balení
571 mm
Hloubka balení
465 mm
Hmotnost včetně balení
9,2 kg
Šířka balení
285 mm
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 Gen 2x2 Typ-C
1
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu
Ano
Chlazení
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
3
Podporované velikosti zadních chladičů
120 mm
Podporované průměry zadních ventilátorů
120 mm
Podporované velikosti horních chladičů
280
Instalované zadní ventilátory
1x 120 mm
Podporované průměry vrchních ventilátorů
120
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 9.19 kg |
| EAN: | 4711636165167 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 280 mm |
| Šířka balení: | 570 mm |
| Délka balení: | 470 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
