ASUS P13R-M Intel C262 LGA 1700 Micro ATX
Kód: PLGASUSIN0049
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Patice procesoru
LGA 1700
Kompatibilní procesory
Intel Xeon E
Výrobce procesoru
Intel
Počítačová síť
Typ rozhraní Ethernetu
Gigabit Ethernet
Připojení na síť Ethernet
Ano
Vlastnosti
Čipset základní desky
Intel C262
Komponent pro
Server
Řada čipsetu základní desky
Intel
Typ základní desky
Micro ATX
Hmotnost a rozměry
Šířka
244 mm
Hloubka
244 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
1,3 kg
Další charakteristiky
Hmotnost
760 g
Paměť
Maximální vnitřní paměť
128 GB
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Typ paměťových slotů
DIMM
Kapacity podporovaných paměťových modulů
16GB
Podporované frekvence paměti
4400
Podporované typy paměti
DDR5-SDRAM
Počet paměťových slotů
4
Grafika
Grafická karta
AST2600
Rodina grafické karty
ASPEED
Provozní podmínky
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
20 - 90%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
10 - 50 °C
Rozšiřující sloty
Sloty PCI Express ×16 (Gen 5.x)
1
Počet slotů M.2 (M)
1
Řadiče ukládacích zařízení
Počet podporovaných pevných disků
8
Podporovaná rozhraní úložiště
M.2, SATA III
Interní vstupy/výstupy
EPS napájecí konektor (8pin)
Ano
Počet konektorů SATA III
8
Konektor ATX zdroje (24-pin)
Ano
Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
1
Konektory USB 3.2 (3.1 generace 2)
3
Záhlaví sériového portu
1
Konektory USB 2.0
1
Konektor TPM
Ano
Vstupně výstupní konektory na zadním panelu
Počet VGA portů
1
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
2
Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A
3
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.388 kg |
| EAN: | 4711636234337 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 285 mm |
| Šířka balení: | 343 mm |
| Délka balení: | 83 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
