ASUS ESC8000A-E13 Socket SP5 Rack (4U)
Kód: PLSASURAC0147
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Zabudovaný procesor
Ne
Podporované procesory
AMD EPYC 9005
Počet podporovaných procesorů
2
Patice procesoru
Socket SP5
Úložná média
Počet podporovaných úložných jednotek
8
Šachta pro disk vyměnitelný za provozu
Ano
Formát SSD
2.5"
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní proud
16 A
Certifikace 80PLUS
80 PLUS Titanium
Redundantní zdroj napájení
Ano
Napájecí zdroj
3200 W
Vzhled
Barva
Stříbrná
Typ skříně
Rack (4U)
Hmotnost a rozměry
Šířka
800 mm
Výška
175 mm
Hloubka
439,5 mm
Hmotnost
42 kg
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
44,2 kg
Možnosti připojení
Počet řídicích portů
1 kusů
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
3
Počet portů Mini DisplayPort
1
Paměť
Maximální vnitřní paměť
3 TB
Počet DIMM slotů
24
Podporovaná frekvence RDIMM modulu
5600 MHz
Podporované typy paměti
DDR5 RDIMM
podporované kapacity modulů DIMM
16GB
Grafika
Model grafického adaptéru na kartě
Aspeed AST2600
Integrovaný grafický adaptér
Ano
Provozní podmínky
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
20 - 95%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 60 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
10 - 35 °C
Rozšiřující sloty
Sloty PCI Express x16
11
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 61.9 kg |
| EAN: | 4711636035514 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 1112 mm |
| Šířka balení: | 600 mm |
| Délka balení: | 370 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
