Apple Pencil Pro stylus 19,15 g Bílá
Kód: TABAPPRYS0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bluetooth
Ano
Gyroskop
Ano
Haptická zpětná vazba
Ano
Magnetický nabíjecí konektor
Ano
Kompatibilita značky
Apple
Kompatibilita zařízení
Tablet
Barva
Bílá
Podporované mobilní operační systémy
iPadOS 17.5
Hmotnost a rozměry
Výška
166 mm
Hloubka
8,9 mm
Hmotnost
19,15 g
Šířka
8,9 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
211,9 mm
Hmotnost včetně balení
109 g
Počet kusů v balení
1 kusů
Šířka balení
55,7 mm
Výška balení
20,5 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.108 kg |
| EAN: | 195949573125 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 20 mm |
| Šířka balení: | 212 mm |
| Délka balení: | 56 mm |
| Kompatibilita: | iPad Pro 13-inch (M4) iPad Pro 11-inch (M4) iPad Air 13-inch (M2) iPad Air 11-inch (M2) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nabídka produktů jednoho z předních výrobců elektroniky
