Amica OSC6112I odsavač par Nerezová ocel 178 m³/h
Kód: AGDAMIOKA0142
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Spotřeba
89 W
Vzhled
Průměr sací přípojky
12 cm
Typ žárovky
Halogen
Délka šňůry
2,2 m
Barva
Inox
Hmotnost a rozměry
Šířka
600 mm
Hloubka
505 mm
Hmotnost
5 kg
Výkon
Minimální vzdálenost od elektrické varné desky
45 cm
Minimální vzdálenost od plynové plotny
65 cm
Hlučnost (vysoká rychlost)
63 dB
Typ odsávání
Potrubí
Maximální výkon odsávání
178 m³/h
Počet rychlostí
3
Filtrování
Typ filtru mastnoty
Hliník
Počet filtrů
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.92 kg |
| EAN: | 5906006609504 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 550 mm |
| Šířka balení: | 175 mm |
| Délka balení: | 655 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
