Aktivní regálové reproduktory BLAUPUNKT BS50BK
Kód: GKSBLAGLO0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ zdroje
DC
Impedance
4 ohm
Délka vodiče
2 m
Proud
1,5 A
Zvuk
Odstup signálu od šumu
≥85 dB
RMS výkon
2 x 25 W
Frekvence sluchátek
45 - 20000 Hz
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,1 kg
Šířka
150 mm
Výška
223 mm
Hloubka
168 mm
Možnosti připojení
Optický vstup
Ano
Vstup RCA
1
HDMI (ARC)
1
Výkon
Typ dálkového ovladače
Ano
Barva
Černá
Kontrola tónu
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte výrobek po dlouhou dobu při velmi vysokých úrovních hlasitosti.
Reproduktory
Průměr středobasového reproduktoru
10,2 cm
Průměr výškového reproduktoru
3,17 cm (1,25")
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.065 kg |
| EAN: | 5901750508035 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 290 mm |
| Šířka balení: | 450 mm |
| Délka balení: | 200 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
