AKG P120 - studiový kondenzátorový mikrofon, černý
Kód: MISAGKMIK0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hmostnost mikrofonu
455 g
Průměr
5,4 cm
Výška
165 mm
Další charakteristiky
Vstupní proud
3 A
Prodlužovací kabel
Ano
Frekvenční pásmo
20 - 20000 GHz
Možnosti připojení
XLR out
1
Technologie propojení
Kabel
Rozhraní zařízení
XLR-3
Výkon
Bezpečnostní spínač
Ano
Základní materiál
Kov
Barva
Černá
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ano
Počítačový podstavec
Ano
Přijímač
Vstupní střídavé napětí
44 - 52 V
Mikrofon
Vstupní impedance mikrofonu
1000 ohm
Frekvence mikrofonu
20 - 20000 Hz
RF výkon
24 mW
Citlivost mikrofonu
75 dB
Ztlumení mikrofonu
Ano
Typ směrového mikrofonu
Kardioidní
Model
Studiový mikrofon
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.91 kg |
| EAN: | 9002761037036 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 190 mm |
| Šířka balení: | 245 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
