AKAI MPC Studio II Hudební produkční stanice Sampler MIDI USB Černá
Kód: IKLAKIMID0031
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Studiový ovladač
Vzhled
Barva
Černá
Wi-Fi
Ne
Typ displeje
LCD
Podsvícení
Ano
Počet bank podložek
8
Typ LED podsvícení
RGB
Počet tlačítek
39
Počet knoflíků (enkodérů)
1
Počet padů
16
Bluetooth
Ne
Touch Bar
Ano
Vestavěný reproduktor
Ne
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
830 g
Šířka
305 mm
Výška
37 mm
Hloubka
171 mm
Možnosti připojení
Rozhraní zařízení
USB-MIDI
Počet portů USB 2.0 typu B
1
Výstup MIDI (5-pinový)
1
Výstupy pro sluchátka 1/8" (3,5 mm)
1
Vstup MIDI (5-pinový)
1
Obsah balení
Zahrnutý software
Ano
Včetně napájecího adaptéru
Ne
Napájení
Typ zdroje
USB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.42 kg |
| EAN: | 694318024898 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 215 mm |
| Šířka balení: | 78 mm |
| Délka balení: | 375 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
