ADATA SD810 2 TB USB typu C USB 3.2 Gen 2x2 Černá
Kód: DIAADTSSD0155
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Podporované operační systémy Windows
Windows 11
Podporované operační systémy Mac
Ano
Podporované operační systémy Linux
Ano
Základní materiál
Hliník
Ochranné funkce
Odolné vůči vodě
Podporované mobilní operační systémy
Android
Certifikáty shody
EAC
Příkon
Provozní napětí
5 V
Spotřeba energie
900 mA
Hmotnost a rozměry
Výška
12,2 mm
Hloubka
72,7 mm
Hmotnost
41,7 g
Šířka
44 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Vestavěný displej
Ne
Záruční doba
5 rok/roky
Bezpečnost
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP68
Možnosti připojení
USB konektor
USB typu C
USB verze
USB 3.2 Gen 2x2
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
5 - 50 °C
Obsah balení
Stručný návod
Ano
Dodávané kabely
USB typ C na USB typ C
Disk SSD
Kapacita disku SSD
2 TB
Rychlost zápisu
2000 MB/s
Rychlost čtení
2000 MB/s
Rozhraní
USB 3.2 Gen 2x2
Udržitelnost
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 4711085945761 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
