ADATA SD810 2 TB Černá, Stříbrná
Kód: DIAADTSSD0159
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Základní materiál
Hliník
Podporované mobilní operační systémy
Android
Podporované operační systémy Mac
Ano
Podporované operační systémy Linux
Ano
Vestavěný displej
Ne
Ochranné funkce
Odolné vůči vodě
Barva
Černá
Podporované operační systémy Windows
Windows 11
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP68
Příkon
Provozní napětí
5 V
Spotřeba energie
900 mA
Hmotnost a rozměry
Hloubka
72,7 mm
Šířka
44 mm
Výška
12,2 mm
Hmotnost
41,7 g
Údaje o balení
Stručný návod
Ano
Dodávané kabely
USB typ C na USB typ C
Typ balení
Krabice
Technické údaje
Záruční doba
5 rok/roky
Osvědčení o udržitelnosti
CE
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Možnosti připojení
USB konektor
USB typu C
USB verze
USB 3.2 Gen 2x2
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
5 - 50 °C
Disk SSD
Kapacita disku SSD
2 TB
Rychlost čtení
2000 MB/s
Rozhraní
USB 3.2 Gen 2x2
Rychlost zápisu
2000 MB/s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 4711085945808 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
