ADATA HD770G externí pevný disk 1 TB Černá, Červená
Kód: DIAADTZEW0056
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Základní materiál
Plast
Barva
Černá
Ochranné funkce
Voděodolný
Příkon
Napájení sběrnicí
USB
Hmotnost a rozměry
Hloubka
139 mm
Hmotnost
270 g
Výška
26 mm
Šířka
98 mm
Údaje o balení
Návod k obsluze
Ano
Dodávané kabely
USB
Možnosti připojení
Připojení na síť Ethernet
Ne
Wi-Fi
Ne
USB verze
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Technologie Thunderbolt
Ne
Pevný disk
Velikost pevného disku
2.5"
Kapacita pevného disku
1 TB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.335 kg |
| EAN: | 4710273772233 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 35 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
