Actis TH-59A toner pro tiskárnu HP, náhradní HP CF259A; Supreme; 3000 stran; černý
Kód: EXPACSTHP0130
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ napájení
Balení po jednom
Toner s čipem
Ano
Počet kusů v balení
1 kusů
Počet černých cartridgí
1
Model
Kompatibilní
OEM kód
HP CF259A
Výtěžnost černého toneru
3000 str.
Kompatibilita značky
HP
Typ inkoustové kartridže
Standardní výtěžnost
Tiskové barvy
Černá
Hmotnost a rozměry
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Dodatečné informace
Toner s čipem
Verze
Supreme
Tisková technologie
Laserový tisk
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 40 °C
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí
Varování
Nevdechujte prach z toneru.
Udržitelnost
Osvědčení o udržitelnosti
CE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 5901443120322 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 355 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 170 mm |
| Kompatibilita: | HP LaserJet Pro: M304a, M404. HP LaserJet: M406Dn, M406 Enterprise. HP LaserJet MFP: M430 Enterprise. HP LaserJet Pro MFP: M428. |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
