Access Point TP-LINK EAP653 UR
Kód: KILTPLACC0105
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Přenosová rychlost sítě Ethernet
10,100,1000 Mbit/s
Maximální rychlost přenosu dat (2,4 GHz)
574 Mbit/s
Maximální rychlost přenosu dat (5 GHz)
2402 Mbit/s
Síťové standardy
IEEE 802.11g
Počet uživatelů
250 uživatel/ů
Airtime Fairness (ATF)
Ano
6 GHz
Ne
BeamForming
Ano
Podpora VLAN
Ano
5 GHz
Ano
2.4 GHz
Ano
Maximální přenosová rychlost
2976 Mbit/s
Příkon
Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Ano
Maximální spotřeba energie
12,7 W
Vzhled
LED indikátory
Ano
Tlačítko reset
Ano
Barva
Bílá
Umístění
Vnitřní
Hmotnost a rozměry
Šířka
1033 mm
Výška
33,6 mm
Hloubka
160 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Anténa
Úroveň zisku antény (max)
5 dBi
Počet antén
5
Typ antény
Vnitřní
Bezpečnost
Access Control List (ACL)
Ano
Filtrování MAC adres
Ano
Počet podporovaných SSID
16
RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service)
Ano
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Obsah balení
Montážní sada
Ano
Počet kusů v balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.74 kg |
| EAN: | 8885020620566 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 232 mm |
| Šířka balení: | 249 mm |
| Délka balení: | 68 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
