ACANA Singles Free-Run Duck - suché krmivo pro psy - 11,4kg
Kód: DLSANAZWI0047
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Specifické potřeby zvířete
Potravinová alergie
Hmotnost
11,4 kg
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Typ balení
Taška
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Kategorie produktu
Suché krmivo
Další funkce
Monobílkoviny
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Řada
ACANA Singles
Bez cukru
Ano
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Bezlepkový
Ano
Hlavní příchuť
Kachna
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Bez sóji
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Obsažená vlhkost
12%
Bílkoviny
31%
Hrubý popel
7,5%
Obsah tuku
15%
Hrubá vláknina
5%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 11.5 kg |
| EAN: | 064992571122 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 550 mm |
| Šířka balení: | 360 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
