ACANA Highest protein Wild Prairie Dog - suché krmivo pro psy - 11,4kg
Kód: DLSANAZWI0064
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ balení
Taška
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Bez cukru
Ano
Bez sóji
Ano
Bezlepkový
Ano
Kategorie produktu
Suché krmivo
Bez umělých barviv
Ano
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Hmotnost
11,4 kg
Hlavní příchuť
Drůbež
Řada
ACANA Highest Protein
Další funkce
Celkový zdravotní stav
Kategorie
Pro vašeho psa
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Obsažená vlhkost
12%
Hrubá vláknina
6%
Bílkoviny
35%
Hrubý popel
7%
Obsah tuku
17%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 11.45 kg |
| EAN: | 064992540111 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 550 mm |
| Šířka balení: | 365 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
