A-LAN KIU6LINKA305 síťový kabel Šedá 305 m Cat6 U/UTP (UTP)
Kód: SIEAANKAB0035
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Šedá
Pohlaví konektoru 2
Ne
Pohlaví konektoru 1
Ne
Stínění kabelu
U/UTP (UTP)
Konektor 1
Ne
Délka kabelu
305 m
Konektor 2
Ne
Standardní kabel
Cat6
AWG (velikost drátu)
23
Frekvence pohybové interpolace
350 MHz
Síťové standardy
IEEE 802.3af
Materiál izolační vrstvy
Polyvinylchlorid (PVC)
Materiál vodiče
Měď
Hmotnost a rozměry
Vnější průměr
5 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
-30 - 50 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 48 měsíců |
| Hmotnost: | 11.8 kg |
| EAN: | 5901738551497 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 210 mm |
| Šířka balení: | 415 mm |
| Délka balení: | 405 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
