40V vyžínač Greenworks G40LT - 2101507
Kód: NAKGRWPKA0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Zelená
Skládací design
Ano
Maximální otáčky
5300 ot/min
Průměr šňůry
2 mm
Bezpečnostní vypínač
Ano
Bezkabelový
Ano
Maximální průměr řezu
40 cm
Typ hlavy
Čepel a nylonová struna
Průměr kotouče
25 cm
Typ motoru
Bezkartáčový
Příkon
Napětí baterie
40 V
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
5,5 kg
Obsah balení
Nabíječka
Ne
Balení baterií
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Baterie likvidujte podle místních předpisů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.04 kg |
| EAN: | 6952909015453 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 270 mm |
| Šířka balení: | 990 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
