ZELENÝ ČLÁNEK EV POWERBOX 22KW S KABELEM
Kód: LPEGCESTL0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Připojení
Ne
Hmotnost
6,68 kg
Autorizace
Ne
Délka
295 mm
Délka kabelu
6 m
Šířka
195 mm
Barva
Černá
Komunikační protokol
Ne
Provozní teplota (max.)
50 °C
Minimální provozní teplota
-40 °C
Nabíjecí rozhraní
IEC62196-2, typ zástrčky 2
Typ upevnění
Nástěnný držák
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vstupní napětí
380 V
Proud
32 A
Maximální výkon
22000 W
Bezpečnost
Přepěťová ochrana
Ano
Ochrana proti zkratu
Ano
Varovné indikátory
Ano
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP66
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Nadproudová ochrana
Ano
Integrovaná ochrana proti úniku 30 mA typu A a 6 mA DC
Ano
Podpěťová ochrana na vstupu
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automotiv |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.64 kg |
| EAN: | 5907813964053 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 690 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 160 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
