Yale SV-OC-1A-W bezpečnostní kamera Kostka Bezpečnostní IP kamera Vnitřní a venkovní 1080 x 1920 px Zeď
Kód: INDYALKAM0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Připojení na síť Ethernet
Ano
Wi-Fi
Ano
Přímý náhled
Ano
Vzhled
Způsob uchycení
Zeď
Barva
Bílá
Formát
Kostka
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
0,205 g
Šířka
55 mm
Výška
91,5 mm
Hloubka
52 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
0,482 g
Hloubka balení
122 mm
Šířka balení
134 mm
Výška balení
164 mm
Bezpečnost
Zabudovaná siréna
Ano
Pohybový senzor
Ano
Video detekce pohybu
Ano
Ochrana heslem
Ano
Světelný senzor
Ano
Možnosti připojení
USB port
Ano
Konektor pro mikrofon (line-in)
Ano
Výkon
Umístění / poloha
Vnitřní a venkovní
Model
Bezpečnostní IP kamera
Technologie propojení
Bezdrátový
Fotoaparát
Úhel zorného pole
154°
Obsah balení
Včetně baterie
Ne
Montážní sada
Ano
Včetně montážních držáků
Ano
Počet kamer
1
Včetně šroubů
Ano
Objektiv
Digitální zoom
8x
Video
Maximální rozlišení
1080 x 1920 px
Noční vidění
Vzdálenost nočního vidění
6 m
Noční vidění
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 5052847126103 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 115 mm |
| Délka balení: | 160 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
