XD DESIGN BATOH PROTI KRÁDEŽI BOBBY HERO XL NAVY BLUE P/N: P705.715
Kód: BAGXDDPLE0033
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Maximální velikost obrazovky
43,2 cm (17")
Přihrádka na notebook
Ano
Přihrádka na tablet
Ano
Doplňky batohu
Skryté kapsy
Barva
Námořnická modrá
Hmotnost a rozměry
Šířka (cm) (vnější karton)
32,5 cm
Hloubka
16,5 cm
Výška (cm) (vnější karton)
49 cm
Kapacita
21,5 l
Hmotnost
1,1 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.814 kg |
| EAN: | 8714612115558 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 195 mm |
| Šířka balení: | 515 mm |
| Délka balení: | 375 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
