Whirlpool AKWL 728/NB Černá Vestavěné 75 cm Plynový 5 zóna/zón
Kód: AGDWHIPGZ0126
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Bomann TSG 5704 Stolní myčka nádobí 2 sady D bílá
Skladem
(2 ks)
5 312 Kč bez DPH
6 428 Kč
Bomann TSG 7405 Pracovní deska 6 jídelních sad D
Skladem
(1 ks)
5 676 Kč bez DPH
6 868 Kč
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Bezpečnostní spínač
Ano
Příkon (elektřina)
0 W
Příkon (plyn)
11300 W
Vzhled
Počet elektrických varných zón
0 zóna/zón
Barva
Černá
Typ varné desky
Plynový
Počet varných zón
5 zóna/zón
Materiál povrchu
Sklo
Výkon varné zóny 5
4000 W
Počet plynových varných zón
5 zóna/zón
Výkon varné zóny 4
1650 W
Výkon varné zóny 1
1000 W
Výkon varné zóny 2
3000 W
Zdroj varné zóny 1
Plyn
Typ roštu
Litina
Materiál mřížky sporáku
Litina
Zdroj varné zóny 4
Plyn
Zdroj varné zóny 5
Plyn
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Plyn
Zdroj varné zóny 3
Plyn
Šířka varné desky
75 cm
Umístění přístroje
Vestavěné
Výkon varné zóny 3
1650 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
730 mm
Hmotnost
15,5 kg
Hloubka
510 mm
Výška
51 mm
Instalační výška oddílu
4,1 cm
Instalační hloubka oddílu
48 cm
Instalační šířka oddílu
56 cm
Ergonomie
Vestavěný displej
Ne
Elektronické zapalování
Ano
Typ ovládání
Otočné
Umístění ovládání
Front / Top front
Digestoř
Zabudovaná kapuce
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 16.5 kg |
| EAN: | 8003437605116 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 820 mm |
| Délka balení: | 590 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
