Wallbox Green Cell HabuDen 22kW 32A - 7,5m kabel s NFC
Kód: LPEGCESTL0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Dálkové ovládání
Ano
Monitorování unikajícího proudu
Ano
Příkon
Nastavitelný výkon
Ano
Příkon
22000 W
Vstupní proud
10 A
Jmenovitá frekvence
50 Hz
Maximální výstupní proud
32 A
Vzhled
Typ upevnění
Nástěnný držák
Vestavěný displej
Ne
Základní materiál
Hliník
Hmotnost a rozměry
Výška
338 mm
Šířka
211 mm
Délka hadice
7,5 m
Hloubka
73 mm
Bezpečnost
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP54
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Při údržbě nebo servisu odpojte přístroj od napájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automotiv |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.9 kg |
| EAN: | 5904326374683 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 385 mm |
| Šířka balení: | 505 mm |
| Délka balení: | 185 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
