Wallbox Green Cell HabuDen 22kW 32A - 5m kabel s NFC
Kód: LPEGCESTL0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Dálkové ovládání
Ano
Monitorování unikajícího proudu
Ano
Příkon
Vstupní proud
10 A
Příkon
22000 W
Nastavitelný výkon
Ano
Jmenovitá frekvence
50 Hz
Maximální výstupní proud
32 A
Vzhled
Vestavěný displej
Ne
Základní materiál
Hliník
Typ upevnění
Nástěnný držák
Hmotnost a rozměry
Výška
338 mm
Šířka
211 mm
Hloubka
73 mm
Délka hadice
5 m
Bezpečnost
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP54
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automotiv |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.91 kg |
| EAN: | 5904326374676 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 510 mm |
| Délka balení: | 185 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
