VRTÁK/ŘIDIČ STANLEY SFMCD710D2K-QW
Kód: NAKSTLWKR0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ motoru
Bezkartáčový
Počet modelů
2
Osvětlení
Ano
Počet rychlostí
2
Barva
Žlutá
Příkon
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napájecí zdroj
Baterie
Doba nabíjení
70 min
Napětí baterie
18 V
Kapacita baterie
2 Ah
Výkon
Rychlost naprázdno (1. rychlost)
600 ot/min
Maximální točivý moment
60 Nm
Vrtání s příklepem
Ne
Průměr vrtání do dřeva (max.)
3 cm
Rychlost naprázdno (2. rychlost)
1900 ot/min
Průměr vrtáku v oceli (max.)
1,3 cm
Nastavitelný točivý moment
Ne
Obsah balení
Nabíječka
Ano
Balení baterií
Ano
Pouzdro na přenášení
Ano
Počet baterií v ceně
2 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj nerozebírejte - vnitřní baterie mohou obsahovat škodlivé látky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| EAN: | 5035048735121 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 330 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
