Volně stojící trezor Yale Smart Safe YSS/250/EB1 černý
Kód: INDYALURW0033
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ zámku
Klíč
Barva
Černá
Způsob uchycení
Podlaha/zeď
Množství
1
Model
Volně stojící trezor
Příkon
Počet baterií
4
Typ zdroje
Baterie
Typ baterie
AA
Hmotnost a rozměry
Hloubka
350 mm
Hmotnost
12,1 kg
Šířka
300 mm
Vnitřní rozměry (š x h x v)
245 x 345 x 245 mm
Výška
250 mm
Obsah balení
Počet přiložených klíčů
2 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.96 kg |
| EAN: | 5052847109007 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 360 mm |
| Šířka balení: | 410 mm |
| Délka balení: | 310 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
