Vileda Sun Lift 50 Černá, Bílá Hliník 50 m
Kód: AGDVI1SUL0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Minimální výška
163 cm
Počet kusů v balení
1 kusů
Barva
Bílá
Způsob uchycení
Podlaha
Maximální výška
180 cm
Snadná instalace
Ano
Materiál
Hliník
Sušicí prostor
50 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 3.45 kg |
| EAN: | 4023103228504 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 2040 mm |
| Šířka balení: | 120 mm |
| Délka balení: | 115 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
