Trampolína Salta Royal Baseground Sport 427cm
Kód: SIFLTATRA0111
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Povrch vrchního hrazení
Galvanizovaný
Umístění / poloha
Venkovní
Barva
Černá
Materiál odrazového povrchu
Polypropylen (PP)
Maximální hmotnost uživatele
120 kg
Bezpečnostní síť
Ne
Typ produktu
Trampolína nad zemí
Typ konstrukce
Spirálové pružiny
Povrch rámu
Galvanizovaný
Materiál rámu
Ocel
Cílová skupina
Děti
Počet nohou
4 noha/nohy
Materiál výstelky
PVC
Povrchové zbarvení
Monotónní
Počet pružin
88
Tvar
Kulatý
Hmotnost a rozměry
Tloušťka nohou
1,5 mm
Tloušťka vrchního hrazení
1,8 mm
Průměr rámu
3,81 cm
Vnější průměr
427 cm
Výška
30 mm
Průměr skákací rohože
361 cm
Průměr nohy
3,4 cm
Délka pružin
21 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 81.5 kg |
| EAN: | 8719425450674 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 1740 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 740 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
