Trampolína Salta Royal Baseground - 396x244cm
Kód: SIFLTATRA0115
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ konstrukce
Spirálové pružiny
Maximální hmotnost uživatele
120 kg
Tvar
Obdélník
Počet nohou
4 noha/nohy
Barva
Černá
Materiál rámu
Ocel
Povrchové zbarvení
Monotónní
Bezpečnostní síť
Ano
Typ produktu
Trampolína nad zemí
Cílová skupina
Mládí
Počet pružin
84
Umístění / poloha
Venkovní
Hmotnost a rozměry
Výška
30 mm
Šířka
3960 mm
Hloubka
2440 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před každým použitím zkontrolujte stav bezpečnostní sítě a pružin.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 108 kg |
| EAN: | 8719425453668 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 690 mm |
| Šířka balení: | 590 mm |
| Délka balení: | 1670 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
