Trampolína Salta Premium Edition 427 cm černá
Kód: SIFLTATRA0098
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Materiál výstelky
PVC
Umístění / poloha
Venkovní
Maximální hmotnost uživatele
150 kg
Cílová skupina
Děti
Materiál rámu
Ocel
Barva
Bílá
Povrch vrchního hrazení
Galvanizovaný
Povrch rámu
Galvanizovaný
Bezpečnostní síť
Ne
Typ konstrukce
Spirálové pružiny
Počet nohou
4 noha/nohy
Typ produktu
Trampolína nad zemí
Počet pružin
88
Povrchové zbarvení
Monotónní
Tvar
Kulatý
Hmotnost a rozměry
Výška
2700 mm
Průměr rámu
3,81 cm
Délka pružin
16,5 cm
Vnější průměr
427 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 91.4 kg |
| EAN: | 4897018415560 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 1740 mm |
| Šířka balení: | 700 mm |
| Délka balení: | 450 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
