Trampolína Salta Premium Edition 396x244 cm černá
Kód: SIFLTATRA0083
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Cílová skupina
Děti/dospělí
Maximální hmotnost uživatele
150 kg
Typ produktu
Trampolína nad zemí
Barva
Černá
Bezpečnostní síť
Ano
Povrch rámu
Galvanizovaný
Tvar
Obdélníkový
Typ zapínání
Zip
Povrchové zbarvení
Monotónní
Materiál rámu
Ocel
Umístění / poloha
Venkovní
Počet nohou
4 noha/nohy
Povrch vrchního hrazení
Galvanizovaný
Typ konstrukce
Spirálové pružiny
Počet pružin
84
Hmotnost a rozměry
Šířka (cm) (vnější karton)
244 cm
Výška
2710 mm
Délka (cm) (vnější karton)
396 cm
Délka pružin
18,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 88 kg |
| EAN: | 8719425453637 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 680 mm |
| Šířka balení: | 1650 mm |
| Délka balení: | 585 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
