Trampolína Salta Fitness 128 cm
Kód: SIFLTATRA0087
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Minimální doporučený věk
5 rok/roky
Typ produktu
Fitness trampolína
Testovaná hmotnost
440 kg
Povrchové zbarvení
Monotónní
Cílová skupina
Children & Adults
Bezpečnostní síť
Ne
Umístění / poloha
Vnitřní a venkovní
Maximální hmotnost uživatele
110 kg
Barva
Černá
Materiál rámu
Ocel
Tvar
Šestihranný
Materiál odrazového povrchu
Polypropylen (PP)
Hmotnost a rozměry
Průměr výrobku
1280 mm
Výška
340 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 14.5 kg |
| EAN: | 8719425453576 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 910 mm |
| Délka balení: | 340 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
