Trampolína Salta Comfort Edition 153 cm zelená
Kód: SIFLTATRA0094
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Minimální doporučený věk
5 rok/roky
Umístění / poloha
Venkovní
Maximální hmotnost uživatele
50 kg
Cílová skupina
Děti
Bezpečnostní síť
Ano
Povrchové zbarvení
Monotónní
Barva
Černá
Typ produktu
Trampolína nad zemí
Materiál rámu
Ocel
Tvar
Kulatý
Testovaná hmotnost
125 kg
Materiál odrazového povrchu
Polypropylen (PP)
Počet pružin
30
Hmotnost a rozměry
Výška
2050 mm
Průměr výrobku
1530 mm
Délka pružin
14 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 26.9 kg |
| EAN: | 8719425453842 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 875 mm |
| Šířka balení: | 475 mm |
| Délka balení: | 255 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
