Trampolína Premium Ground Combo 396 cm zelená
Kód: SIFLTATRA0109
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Materiál rámu
Ocel
Povrch vrchního hrazení
Galvanizovaný
Maximální hmotnost uživatele
120 kg
Bezpečnostní síť
Ano
Počet nohou
4 noha/nohy
Cílová skupina
Děti
Barva
Zelená
Typ konstrukce
Spirálové pružiny
Povrchové zbarvení
Monotónní
Typ produktu
Trampolína nad zemí
Povrch rámu
Galvanizovaný
Materiál výstelky
PVC
Umístění / poloha
Venkovní
Tvar
Kulatý
Počet pružin
72
Hmotnost a rozměry
Průměr rámu
3,81 cm
Výška
215 mm
Vnější průměr
396 cm
Délka pružin
16,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 86 kg |
| EAN: | 8719425458625 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 640 mm |
| Šířka balení: | 450 mm |
| Délka balení: | 1620 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
