Trampolína Premium Ground Combo 366 cm zelená
Kód: SIFLTATRA0085
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Trampolína nad zemí
Materiál rámu
Ocel
Umístění / poloha
Venkovní
Povrch rámu
Galvanizovaný
Maximální hmotnost uživatele
120 kg
Bezpečnostní síť
Ne
Povrch vrchního hrazení
Galvanizovaný
Cílová skupina
Děti
Materiál výstelky
PVC
Typ konstrukce
Spirálové pružiny
Barva
Zelená
Povrchové zbarvení
Monotónní
Počet pružin
72
Tvar
Kulatý
Hmotnost a rozměry
Výška
2035 mm
Vnější průměr
366 cm
Délka pružin
16,5 cm
Průměr rámu
3,81 cm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neskákejte na trampolíně bez dozoru dospělé osoby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 80 kg |
| EAN: | 8719425458618 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 500 mm |
| Šířka balení: | 1510 mm |
| Délka balení: | 780 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
