Tlaková myčka Nilfisk Excellent 170 - PAD
Kód: NELNFLMCI0079
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba elektrické energie
2100 W
Proud
10 A
Vstupní střídavé napětí
230 - 240 V
Počet frází
1
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vzhled
Formát
Kompaktní
Délka kabelu
5 m
Nádrž na čisticí prostředek
Ano
Navíjecí kabel
Ano
Otvor na věšák
Ano
Vestavěné elektrické čerpadlo
Ano
Napájecí zdroj
Elektrický
Typ motoru
Indukční motor
Barva
Modrá
Držák pro namotání kabelu
Ano
Otočná kolečka
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
350 mm
Výška
730 mm
Hmotnost
21,5 kg
Hloubka
365 mm
Údaje o balení
Pěnový nástavec
Ano
Hadice na čištění stok
Ano
Jehla na čištění trysek
Ano
Rotační kartáč
Ano
Pružná hadice
Ano
Čistič dlažeb
Ano
Včetně stříkací pistole
Ano
Hadicový naviják
Ano
Včetně přívodní trysky
Ano
Výkon
Automatické ovládání zapnutí/vypnutí
Ano
Minimální průtok
384 l/h
Maximální teplota vstupní vody
40 °C
Maximální průtok
498 l/h
Rychlost čistění
55 m²/h
Jednoduché nastavení
Ano
Počet stupňů výkonu
3
Maximální provozní tlak
170 bar
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 27 kg |
| EAN: | 5715492243129 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 390 mm |
| Šířka balení: | 890 mm |
| Délka balení: | 375 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
