Tlaková myčka Nilfisk Excellent 170 - PA
Kód: NELNFLMCI0078
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
230 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Proud
10 A
Spotřeba elektrické energie
2100 W
Počet frází
1
Vzhled
Formát
Kompaktní
Barva
Černá
Nádrž na čisticí prostředek
Ano
Vestavěné elektrické čerpadlo
Ano
Otvor na věšák
Ano
Držák pro namotání kabelu
Ano
Délka kabelu
5 m
Navíjecí kabel
Ano
Napájecí zdroj
Elektrický
Typ motoru
Indukční motor
Otočná kolečka
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
21,5 kg
Hloubka
365 mm
Výška
730 mm
Šířka
350 mm
Údaje o balení
Jehla na čištění trysek
Ano
Pružná hadice
Ano
Včetně stříkací pistole
Ano
Pěnový nástavec
Ano
Rotační kartáč
Ano
Čistič dlažeb
Ano
Včetně přívodní trysky
Ano
Hadicový naviják
Ano
Výkon
Automatické ovládání zapnutí/vypnutí
Ano
Maximální teplota vstupní vody
40 °C
Rychlost čistění
55 m²/h
Minimální průtok
384 l/h
Maximální průtok
498 l/h
Počet stupňů výkonu
3
Jednoduché nastavení
Ano
Maximální provozní tlak
170 bar
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 26.4 kg |
| EAN: | 5715492243105 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 375 mm |
| Šířka balení: | 385 mm |
| Délka balení: | 870 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
