Tlaková myčka Nilfisk Excellent 170
Kód: NELNFLMCI0076
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Proud
10 A
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Spotřeba elektrické energie
2100 W
Vstupní střídavé napětí
230 - 240 V
Počet frází
1
Vzhled
Formát
Kompaktní
Barva
Modrá
Vestavěné elektrické čerpadlo
Ano
Nádrž na čisticí prostředek
Ano
Délka kabelu
5 m
Otvor na věšák
Ano
Držák pro namotání kabelu
Ano
Navíjecí kabel
Ano
Otočná kolečka
Ano
Typ motoru
Indukční motor
Napájecí zdroj
Elektrický
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
21,5 kg
Šířka
350 mm
Hloubka
365 mm
Výška
730 mm
Údaje o balení
Hadicový naviják
Ano
Včetně přívodní trysky
Ano
Včetně stříkací pistole
Ano
Pěnový nástavec
Ano
Jehla na čištění trysek
Ano
Pružná hadice
Ano
Výkon
Maximální průtok
498 l/h
Maximální teplota vstupní vody
40 °C
Maximální provozní tlak
170 bar
Automatické ovládání zapnutí/vypnutí
Ano
Rychlost čistění
55 m²/h
Minimální průtok
384 l/h
Počet stupňů výkonu
3
Jednoduché nastavení
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 24.71 kg |
| EAN: | 5715492242887 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 400 mm |
| Šířka balení: | 740 mm |
| Délka balení: | 465 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
