Tlaková myčka Nilfisk Excellent 160 - POWER
Kód: NELNFLMCI0075
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vstupní střídavé napětí
230 - 240 V
Spotřeba elektrické energie
2100 W
Počet frází
1
Proud
10 A
Vzhled
Barva
Černá
Délka kabelu
5 m
Napájecí zdroj
Elektrický
Formát
Kompaktní
Otvor na věšák
Ano
Otočná kolečka
Ano
Typ motoru
Indukční motor
Vestavěné elektrické čerpadlo
Ano
Držák pro namotání kabelu
Ano
Nádrž na čisticí prostředek
Ano
Navíjecí kabel
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
730 mm
Hloubka
365 mm
Šířka
350 mm
Hmotnost
20,9 kg
Údaje o balení
Hadicový naviják
Ano
Čistič dlažeb
Ano
Pružná hadice
Ano
Teleskopická trubka
Ano
Včetně stříkací pistole
Ano
Nádrž na čisticí prostředek
Ano
Pěnový nástavec
Ano
Výkon
Rychlost čistění
50 m²/h
Jednoduché nastavení
Ano
Maximální teplota vstupní vody
40 °C
Počet stupňů výkonu
3
Automatické ovládání zapnutí/vypnutí
Ano
Maximální průtok
450 l/h
Minimální průtok
348 l/h
Maximální provozní tlak
160 bar
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 26.1 kg |
| EAN: | 5715492243068 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 995 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
