Tlaková myčka Nilfisk Excellent 160 - PA
Kód: NELNFLMCI0073
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vstupní střídavé napětí
230 - 240 V
Proud
10 A
Počet frází
1
Spotřeba elektrické energie
2100 W
Vzhled
Otvor na věšák
Ano
Nádrž na čisticí prostředek
Ano
Barva
Modrá
Vestavěné elektrické čerpadlo
Ano
Držák pro namotání kabelu
Ano
Délka kabelu
5 m
Navíjecí kabel
Ano
Formát
Kompaktní
Napájecí zdroj
Elektrický
Typ motoru
Indukční motor
Otočná kolečka
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
730 mm
Hmotnost
20,9 kg
Šířka
350 mm
Hloubka
365 mm
Údaje o balení
Hadice na čištění stok
Ano
Nádrž na čisticí prostředek
Ano
Rotační kartáč
Ano
Hadicový naviják
Ano
Včetně stříkací pistole
Ano
Čistič dlažeb
Ano
Pěnový nástavec
Ano
Pružná hadice
Ano
Výkon
Rychlost čistění
50 m²/h
Jednoduché nastavení
Ano
Maximální teplota vstupní vody
40 °C
Počet stupňů výkonu
3
Maximální průtok
450 l/h
Minimální průtok
348 l/h
Maximální provozní tlak
160 bar
Automatické ovládání zapnutí/vypnutí
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 25.35 kg |
| EAN: | 5715492243020 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 375 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 865 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
