Tlaková myčka Nilfisk Excellent 160 - P
Kód: NELNFLMCI0082
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Spotřeba elektrické energie
2100 W
Vstupní střídavé napětí
230 - 240 V
Proud
10 A
Počet frází
1
Vzhled
Délka kabelu
5 m
Formát
Kompaktní
Barva
Černá
Vestavěné elektrické čerpadlo
Ano
Otočná kolečka
Ano
Otvor na věšák
Ano
Nádrž na čisticí prostředek
Ano
Navíjecí kabel
Ano
Napájecí zdroj
Elektrický
Držák pro namotání kabelu
Ano
Typ motoru
Indukční motor
Hmotnost a rozměry
Výška
730 mm
Šířka
350 mm
Hmotnost
20,9 kg
Hloubka
365 mm
Údaje o balení
Hadicový naviják
Ano
Čistič dlažeb
Ano
Rotační kartáč
Ano
Včetně stříkací pistole
Ano
Pěnový nástavec
Ano
Pružná hadice
Ano
Nádrž na čisticí prostředek
Ano
Výkon
Rychlost čistění
50 m²/h
Maximální průtok
450 l/h
Minimální průtok
348 l/h
Automatické ovládání zapnutí/vypnutí
Ano
Maximální teplota vstupní vody
40 °C
Jednoduché nastavení
Ano
Počet stupňů výkonu
3
Maximální provozní tlak
160 bar
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 24.9 kg |
| EAN: | 5715492243006 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 375 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 860 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
