Theragun Wave Solo masírovací stroj Univerzální Černá
Kód: FIRTHBMAS0013
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Jednoduché používání
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Materiál
Silikon
Správné použití
Univerzální
Vibrační funkce
Ano
Barva
Černá
Typy masáže
Rolovací masáž
Příkon
Životnost baterie
200 min
Typ zdroje
Baterie
Hmotnost a rozměry
Výška
86 mm
Hmotnost
300 g
Šířka
86 mm
Hloubka
86 mm
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 810036055130 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 106 mm |
| Šířka balení: | 108 mm |
| Délka balení: | 98 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
