Therabody Theragun Relief masírovací stroj Univerzální Béžová
Kód: FIRTHBMAS0041
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Úchyty
Ano
Displej
LCD
Barva
Béžová
Vestavěný displej
Ano
Správné použití
Univerzální
Bluetooth
Ano
Ergonomická rukojeť
Ano
Typy masáže
Perkusní masáž
Nastavitelná intenzita
Ano
Příkon
Životnost baterie
120 min
Typ zdroje
Baterie
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
622 g
Výška
35 mm
Hloubka
62 mm
Šířka
245 mm
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.62 kg |
| EAN: | 840295402345 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 267 mm |
| Šířka balení: | 275 mm |
| Délka balení: | 94 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
