Therabody TB02760-01 masírovací stroj ARM Černá
Kód: FIRTHBMAS0028
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typy masáže
Vibration massage
Materiál
Nylon, Polyester
Barva
Černá
Správné použití
ARM
Příkon
Životnost baterie
45 min
Nabíjení přes USB
Ano
Typ zdroje
Baterie
Typ baterie
Built-in
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Pouzdro
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| EAN: | 810036057912 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 254 mm |
| Šířka balení: | 166 mm |
| Délka balení: | 50 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
