Stanley FME650K-QS oscilační multinářadí Černá, Žlutá
Kód: NELSTLUWI0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Žlutá
Délka kabelu
4 m
Rychlost naprázdno
10.000 - 22.000 ot/min
Výměna příslušenství bez nářadí
Ano
Specifické vlastnosti
Součást řady elektrického nářadí STANLEY FATMAX
Správné použití
Řezání a broušení
Snadné uchopení
Ano
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Vstupní střídavé napětí
230 V
Příkon
300 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
282 mm
Výška
101 mm
Hmotnost
1,58 kg
Hloubka
63,15 mm
Obsah balení
Obsah soupravy
Adaptér hloubky a úhlu řezu
Pouzdro na přenášení
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 3.32 kg |
| EAN: | 5035048446225 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 300 mm |
| Šířka balení: | 360 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
