Samsung Galaxy Watch6 Classic 43 mm Digitální Dotyková obrazovka Stříbrná
Kód: AKGSA1SMA0175
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Mobilní síťové připojení
Ne
Vlastnosti
Sledování cvičení
Ano
Upozornění na hovory
Ano
Funkce nalezení telefonu
Ano
Vojenský standard
MIL-STD-810H
Upozornění na zprávy SMS
Ano
Spálené kalorie
Ano
Inteligentní upozornění
Ano
Sledování krevního tlaku
Ano
Uražená vzdálenost
Ano
Měření srdečního tepu
Automatický
Ovládání hudby
Ano
Hudební přehrávač
Ano
Kvalita spánku
Ano
Monitor srdečního tepu
Ano
Funkce alarmu SOS
Ano
Příkon
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Kapacita baterie
300 mAh
Výdrž baterie (max.)
40 h
Vzhled
Barva přezky
Stříbrná
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP68
Voděodolnost
5 atmosfér
Ochranné funkce
Odolné vůči vodě
Barva pouzdra na hodinky
Stříbrná
Barva pásu
Šedá
Magnetický nabíjecí konektor
Ano
Tržní kategorie
Chytré hodinky
Tvar
Kulatý
Materiál pouzdra na hodinky
Nerezová ocel
Velikost pouzdra na hodinky
43 mm
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
52 g
Možnosti připojení
Připojení sluchátek
Ne
USB port
Ne
NFC
Ano
Bluetooth
Ano
Výkon
FM rádio
Ne
Integrovaný fotoaparát
Ne
Poskytovaný operační systém
Wear OS
Detekce pádu
Ano
Obrazovka
Typ skla hodinek
Safír
Barevný displej
Ano
Úhlopříčka displeje
3,33 cm
Dotyková obrazovka
Ano
Typ displeje
Digitální
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Nabíječka
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8806095036953 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 30 mm |
| Šířka balení: | 284 mm |
| Délka balení: | 60 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
