Samsung Galaxy Watch SM-L300NZGAEUE Chytré hodinky a sportovní hodinky 3,33 cm (1.31") 40 mm Digitální Dotyková obrazovka Wi-Fi Zelená
Kód: AKGSA1SMA0218
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Kapacita baterie
300 mAh
Vzhled
Barva pásu
Zelená
Tržní kategorie
Chytré hodinky
Tvar
Kulatý
Velikost pouzdra na hodinky
40 mm
Barva pouzdra na hodinky
Černá
Možnosti připojení
Wi-Fi
Ano
Verze Bluetooth
5.3
USB port
Ne
Výkon
Vestavěné reproduktory
Ano
Zabudovaný mikrofon
Ano
Integrovaný fotoaparát
Ne
Obrazovka
Typ displeje
Digitální
Dotyková obrazovka
Ano
Úhlopříčka displeje
3,33 cm (1.31")
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek obsahuje lithiovou baterii, která je nebezpečná pro životní prostředí. Nevyhazujte ji do běžného odpadu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8806095662282 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 284 mm |
| Šířka balení: | 62 mm |
| Délka balení: | 35 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
