Salta First Class - 366 cm rekreační trampolína
Kód: SIFLTATRA0043
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Povrch rámu
Galvanizovaný
Umístění / poloha
Venkovní
Barva
Zelená
Povrchové zbarvení
Monotónní
Maximální hmotnost uživatele
180 kg
Typ zapínání
Zip
Bezpečnostní síť
Ano
Cílová skupina
Děti
Bezpečnostní polstrovaný obal
Ano
Počet nohou
4 noha/nohy
Tvar
Kulatý
Počet pružin
80
Povrch vrchního hrazení
Galvanizovaný
Materiál výstelky
PVC
Typ konstrukce
Spirálové pružiny
Typ produktu
Trampolína nad zemí
Materiál rámu
Ocel
Hmotnost a rozměry
Vnější průměr
3,66 m
Průměr rámu
4 cm
Výška
2710 mm
Délka pružin
21 cm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před každým použitím zkontrolujte stav bezpečnostní sítě a pružin.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 113 kg |
| EAN: | 8719425453736 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 1600 mm |
| Šířka balení: | 690 mm |
| Délka balení: | 630 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
