Salta First Class - 305 cm rekreační trampolína
Kód: SIFLTATRA0042
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet nohou
4 noha/nohy
Typ zapínání
Zip
Tvar
Kulatý
Typ produktu
Trampolína nad zemí
Bezpečnostní polstrovaný obal
Ano
Materiál výstelky
PVC
Barva
Černá
Povrch vrchního hrazení
Galvanizovaný
Povrch rámu
Galvanizovaný
Počet pružin
72
Umístění / poloha
Venkovní
Povrchové zbarvení
Monotónní
Maximální hmotnost uživatele
150 kg
Cílová skupina
Děti
Bezpečnostní síť
Ano
Typ konstrukce
Spirálové pružiny
Materiál rámu
Ocel
Hmotnost a rozměry
Průměr rámu
4,2 cm
Délka pružin
21 cm
Vnější průměr
305 cm
Průměr skákací rohože
229 cm
Výška
2580 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 101.5 kg |
| EAN: | 8719425453729 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 1300 mm |
| Šířka balení: | 660 mm |
| Délka balení: | 670 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
