Salta First Class - 244 x 427 cm rekreační trampolína
Kód: SIFLTATRA0048
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bezpečnostní síť
Ano
Cílová skupina
Děti
Bezpečnostní polstrovaný obal
Ano
Barva
Zelená
Typ produktu
Trampolína nad zemí
Počet nohou
4 noha/nohy
Umístění / poloha
Venkovní
Povrchové zbarvení
Monotónní
Materiál výstelky
PVC
Počet pružin
92
Povrch rámu
Galvanizovaný
Materiál rámu
Ocel
Tvar
Obdélník
Maximální hmotnost uživatele
180 kg
Typ konstrukce
Spirálové pružiny
Povrch vrchního hrazení
Galvanizovaný
Typ zapínání
Zip
Hmotnost a rozměry
Vnější průměr
244 x 427 cm
Délka pružin
21 cm
Výška
2710 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 151.65 kg |
| EAN: | 8719425453767 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 1770 mm |
| Šířka balení: | 780 mm |
| Délka balení: | 780 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
